Ambient ne Myslym Shyri .

 • €600/muaj
Myslym Shyri, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient ne Myslym Shyri .

Myslym Shyri, Tiranë
 • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 64
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31552
 • ID Prones

Përshkrim

Ambient me organizim 1+1 ne Myslym Shyri me siperfaqe 64m2  .

Ambient i pershtatshem per zyra , biznese , klinika etj . Afer cdo faciliteti ne zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe vetem 5 minuta larg qendres  .

Pamje fantastike , ambient relaksues dhe me shume drite  .

Per me shume info na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva