ZYRE ME QERA, SHESHI WILSON.

  • €500
Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira

ZYRE ME QERA, SHESHI WILSON.

Sheshi Willson, Tiranë
  • €500

Vështrim i përgjithshëm

  • 40
  • Sipërfaqe ㎡
  • P46150
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera zyre, tek sheshi Wilson, qendra Olimpia.

Zyra ka siperfaqe 40 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te qendres.

Organizohet ne openspace.

Ideal per tipologji te ndryshme biznesi.

Cmimi eshte 500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo