APARTAMENT 2+1 ME QERA, BLLOK.

 • €800/Muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT 2+1 ME QERA, BLLOK.

Ish Blloku, Tiranë
 • €800/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44159
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 2+1, ne Bllok.

Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 800 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo