KAPANON ME QERA, PRANE CITYPARK.

  • €8,500
Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
Për Qira

KAPANON ME QERA, PRANE CITYPARK.

Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
  • €8,500

Vështrim i përgjithshëm

  • 2400
  • Sipërfaqe ㎡
  • P46027
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super kapanon prane CityPark.

Kapanoni ka siperfaqe 2400 m2 dhe ka lartesi 8m.

Ideal per tipologji te ndryshme biznesi.

Cmimi eshte 8500 euro neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo