AMBIENT PER ZYRA ME QERA, DELIJORGJI.

  • €2,700/Muaj
Kompleksi Delijorgji, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, DELIJORGJI.

Kompleksi Delijorgji, Tiranë
  • €2,700/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 311
  • Sipërfaqe ㎡
  • P42260
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super ambient per zyra, tek kompleksi Delijorgji.

Ambienti ndodhet ne katin e fundit te pallatit.

Ka siperfaqe 170m2 te brendshme dhe 140 m2 verande.

Cmimi eshte 2700 euro ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo