DYQAN ME QIRA, MINISTRIA E JASHTME.

  • €630
Bulevardi Bajram Curri, Tiranë
Për Qira

DYQAN ME QIRA, MINISTRIA E JASHTME.

Bulevardi Bajram Curri, Tiranë
  • €630

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 35
  • Sipërfaqe ㎡
  • P45356
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet dyqan me qira perballe Ministrise se Jashtme, Kati zero, buze rruges kryesore.

Jepet me qira 35 m2 ose 70 m2 — me tualet.

Per 35 m2 qeraja 60000 leke.
Per 70 m2 qeraja 95000 leke.

Ambjenti eshte i pershtatshem per dyqan, klinike, parukeri, esterike , laborator , zyre si dhe per cdo biznes tjeter.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo