Shitet super apartament ne rezidencen Book Building.

 • €977,000
Qendër, Tiranë
Për Shitje

Shitet super apartament ne rezidencen Book Building.

Qendër, Tiranë
 • €977,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 195
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43624
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament ne Rezidencen Book Building.

Rezidenca Book Building eshte nje projekt qe po ndertohet se fundmi ne Qender te Tiranes.

Projekti ofron nje arkitekture unike me hapsira te medha banimi dhe njesi biznesi.

Apartamentet per banimim kane orientim shume te mire ku mbizoteron drita dhe pamja fantastike nga Qendra.

Apartamenti qe disponojme ofron siperfaqe totale 195.35 m2, siperfaqe neto 162.79 m2 dhe siperfaqe te perbashket 32.56 m2.

Cmimi i shitjes 5000 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest