Jepet Dyqan me qira tek Lulishtja Cajupi

  • €400/muaj
Bulevardi Bajram Curri, Tiranë
Për Qira

Jepet Dyqan me qira tek Lulishtja Cajupi

Bulevardi Bajram Curri, Tiranë
  • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 38
  • Sipërfaqe ㎡
  • P46010
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet dyqan 38m3 me qira tek Lulishtja Cajupi.

Dyqani ndodhet ne katin -1 dhe lidhet direkt me rrugen Kryesore.

Akses i shpejte , vizibiletet dhe i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Per me shume na kontaktoni.

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva