APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, GJIMNAZI PARTIZANI.

 • €240,000
Gjimnazi Partizani, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, GJIMNAZI PARTIZANI.

Gjimnazi Partizani, Tiranë
 • €240,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 118
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P44115
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2 prane gjimnazit Partizani, rruga Riza Cerova.

Apartamneti ka siperfaqe 118 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 banim.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Post parkimi i perfshire ne cmim.

Cmimi eshte  240000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo