Shitet dyqan ne Bulevardin “Bajram Curri”

  • €390,000
Bulevardi Bajram Curri, Tiranë
Për Shitje

Shitet dyqan ne Bulevardin “Bajram Curri”

Bulevardi Bajram Curri, Tiranë
  • €390,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 60
  • Sipërfaqe ㎡
  • P41751
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Dyqan ne rruge Kryesore tek Bulevardi ”Bajram Curri”.

Dyqani ndodhet ne katin 0 dhe buze rruges kryesore dhe Lanes.

Dyqani ka dalje ne te 2 krahet e nderteses , pra shikon dhe nga rruga kryesore dhe nga pas.

Ka nje tualet.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
  • Klevis Sinani