Rezidenca Book Building, prane Kulles se Sahatit!

  • €2,000,000
Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Shitje

Rezidenca Book Building, prane Kulles se Sahatit!

Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €2,000,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 194
  • Sipërfaqe ㎡
  • P33421
  • ID Prones

Përshkrim

Rezidenca me elitare ne kryeqytet Book Building, prane Kulles se Sahatit, shesim  njesi komerciale te pershtateshme per Lounge.

Siperfaqe totale 194 m2, prej te cilave 97 m2 ne katin zero dhe 97 m2 ne katin -1.

Property Invest

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest