APARTAMENT 2+1+2+2P NE SHITJE, ISH-STACIONI I TRENIT.

 • €270,000
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1+2+2P NE SHITJE, ISH-STACIONI I TRENIT.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €270,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 240
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P44260
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 ne shitje, tek rruga Karl Gega, prane bulevardit te ri dhe ish stacionit te trenit.

Apartamenti ka siperfaqe 120 m2, si dhe ka 120 m2 verande.

Ndodhet ne katin e 7 jo te fundit te nje pallati te ri me ashensor.

Ne cmim perfshihen dhe 2 poste parkimi.

Cmimi eshte 270000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo