Shitet apartament 2+1+2, Bulevardi I Ri.

 • €152,000
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2, Bulevardi I Ri.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €152,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 127
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44017
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ndertim i firmes Il Bonce Shpk, Bulevardi I Ri.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 126.8 m2, siperfaqe banimi 110.3 m2 dhe siperfaqe te perbashket 16.5 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e peste te objektit.

Cmimi i shitjes 1200 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest