Shiten apartamente me cmim kleringu, Ekspozita Building!

Ish Ekspozita, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten apartamente me cmim kleringu, Ekspozita Building!

Ish Ekspozita, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 187
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40425
  • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente te tipologjive te ndryshme 1+1, 2+1, 3+1 tek Espozita Building.

Ekspozita Building eshte nje projekt unik qe ofron nje teknologji moderne dhe shume cilesore.

Apartamenti 1+1 diposnon siperfaqe neto 102.7 m2, siperfaqe te perbashket 33.9 m2, siperfaqe totale 136.67 m2.

Apartamenti 2+1 disponon siperfaqe neto 140 m2, siperfaqe te perbashket 46.37 m2, siperfaqe totale 186.90 m2.

Apartamenti 3+1diponon siperfaqe neto 163.12, siperfaqe te perbashket 54.15 m2, siperfaqe totale 217.27 m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest