Jepet Ambient me qira tek Ish Ekspozita

 • €480
Ish Ekspozita, Tiranë
Tërhequr

Jepet Ambient me qira tek Ish Ekspozita

Ish Ekspozita, Tiranë
 • €480

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 158 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34017
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet Ambient me qira tek Ish Ekspozita, perballe Gjykates.
Ambienti ndodhet ne katin e 4, jo te fundit ne pallat ekzistues.
Me siperfaqe 158 m2, organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor shperndares, verande, depo, ballkon.
Ambienti eshte i pershtatshem per zyra dhe banim.
Jepet pjeserisht i mobiluar, rikonstruktuar se fundmi.
Cmimi eshte 480 euro.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj