Apartament 2+1+2 ne shitje tek Mine Peza Residence, Nova

 • €174,000
Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1+2 ne shitje tek Mine Peza Residence, Nova

Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi, Tiranë
 • €174,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 116
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38379
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2  me siperfaqe prej 116m2 per shitje tek Nova , Mine Peza

Apartamenti ka nje organizim fantastik dhe orientim Veri-Jug

Apartamenti organizohet nga nje dhome e madhe ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , korridor shperndares dhe 2 ballkone.

Hyrja ndodhet ne katin e 5 ne nje nder projektet me inovative brenda Unaze se vogel , buze Rruges “Mine Peza”

Cmimi eshte cmim kleringu

Nxitoni , pasi kompleksi eshte futur ne faze perfundimtare te punimeve .

Per me shume info mund te na kontaktoni

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani