Shitet super ndertese prane Kolaudimit te makinave, Rinas.

  • €900,000
Rinas, Tiranë
Për Shitje

Shitet super ndertese prane Kolaudimit te makinave, Rinas.

Rinas, Tiranë
  • €900,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1291
  • Sipërfaqe ㎡
  • 1265
  • Sipërfaqe ㎡
  • P48151
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet super ndertese prane Kolaudimit te makinave, Rinas.

Godina ndodhet ne nje zone te zhvilluar shume prane rruges kryesore.

Disponon siperfaqe trualli 1265 m2 dhe siperfaqe ndertimi 1291 m2.

Organizohet ne 3 kate.

Ofron mundesi shume te mira investimi.

Cmimi i shitjes 900.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo