Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Mangalem ne Ali Demi

 • €115,000
Ali Demi, Brryli, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Mangalem ne Ali Demi

Ali Demi, Brryli, Tiranë
 • €115,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 102
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40584
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Mangalem ne Ali Demi.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te nje prej godinave 9-kateshe dhe ka siperfaqe bruto 101 m² dhe neto 90.7 m².

Eshte i organizuar ne:
– Salloni i ndenjes bashke me kendin e gatimit
– Ballkon
– 2 Dhoma gjumi
– 2 Tualete ( njeri prej te cileve eshte me dritare)

Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor,

Eshte i arreduar ne menyre bashkekohore dhe cilesore, sistemi i kondicionimit multisplit, dritare dopio xham alumin termik, grila, dyer te brendshme gjermane, dere e jashtme e blinduar, parket zvicerian, hidrosanitare inkaso etj.

Ne kete kompleks eshte ndertuar me cilesi te larte ndertimi e materiale ekologjike, me hapesira rekreative, oborre te brendshme me kende lojrash per femijet, hapesira pushimi me stola dhe pa makina.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani