AMBJENT PER ZYRE ME QERA 2+1+2, SKY TOWER

Ish Blloku, Qendër, Shallvaret, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBJENT PER ZYRE ME QERA 2+1+2, SKY TOWER

Ish Blloku, Qendër, Shallvaret, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 103
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38916
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament me qera per zyre 2+1+2, Bllok prane Sky Tower ne nje nga zonat me elitare duke krijuar facilitetet e duhura.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 103 m2 dhe siperfaqe neto prej 90 m2.

Eshte i organizuar ne tre ambiente dhe me dy tualete dhe dy ballkone.

Ndodhet ne katin e 7-te dhe ka pamje fantastike.

Cmimi qe disponon eshte 1500 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo