AMBIENT PER ZYRE ME QERA, SHESHI SKENDERBEJ.

Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRE ME QERA, SHESHI SKENDERBEJ.

Sheshi Skënderbej, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 241
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P27165
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient per qera, shume prane sheshit Skenderbej.

Ambienti ndodhet ne katin e 9 te njerit prej pallateve me te mira ne qytet.

Ka siperfaqe 163 m2 + verande 78 m2.

Eshte i organizuar ne 1 ambient te madh open space me vetrate xhami, sallon te bollshem, 3 ambiente me te vogla, 2 tualete, verande dhe nje ballkon.

I investuar dhe rregulluar se fundmi.

Sistem ngrohje ne te gjitha dhomat.

Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Mundesi per hapesira te tjera parkimi.

Per me shume na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo