MAGAZINE ME QERA, SPITALI AMERIKAN 3.

  • €1,750/muaj
Yzberish, Tiranë
Për Qira Tërhequr

MAGAZINE ME QERA, SPITALI AMERIKAN 3.

Yzberish, Tiranë
  • €1,750/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 700
  • Sipërfaqe ㎡
  • P29366
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera magazine prane spitalit Amerikan 3.

Magazina ka siperfaqe 700 m2 dhe lartesi 8m.

Cmimi eshte 2.5 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo