Jepet Ambient me Qira tek Kompleksi Malajziani

  • €6,000/muaj
Kthesa e Kamzes, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Ambient me Qira tek Kompleksi Malajziani

Kthesa e Kamzes, Tiranë
  • €6,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 750 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P32836
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Ambient me Qira tek Kompleksi Malajziani,perball Casa Italia.
Ambienti eshte i pershtatshem per Call Center por dhe per tipologji te ndryshme biznesi.
Jepet open space ose dhe me ndarje sipas deshires.
Me siperfaqe 700-800 m2.
Cmimi eshte 8 euro m2 i diskutushem.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle