Shitet truall ne afersi te Rruges Transballkanike,Vlore

  • €230,000
Vlorë
Për Shitje

Shitet truall ne afersi te Rruges Transballkanike,Vlore

Vlorë
  • €230,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 480
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37383
  • ID Prones

Përshkrim

Ne Qytetin e Vlores ne afersi te rruges Transballkanike shitet truall.

Trualli ka siperfaqe 480m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume detaje jeni te lutur te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko