Apartament Luksoz ne shitje, Kompleksi Delijorgji!

 • €270,000
21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament Luksoz ne shitje, Kompleksi Delijorgji!

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €270,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 158
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P30311
 • ID Prones

Përshkrim

Ne nje nga rezidencat me te mira per banim, te kompleksi Delijorgji shesim super apartament te areduar me arkitekt!

 

Apartamenti organizohet ne 3+1 ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi te medha dhe nje dhome tjeter e cila aktualisht eshte kthyer ne garderobe dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katine e 8 dhe orientimi i te cilese eshte teper i favorshem jug perendim ku dielli e kap gjithe diten.

Investimi ne apartament eshte teper cilesor, arreduar me market me te njohura, ka sistemin chiller, i shtruar me parket teper cilesor, dritaret jane termike dhe akustike. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.

 

Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest