JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI TEK QENDRA E BIZNESIT OLIMPIA

  • €250
Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Tërhequr

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI TEK QENDRA E BIZNESIT OLIMPIA

Sheshi Willson, Tiranë
  • €250

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 23
  • Sipërfaqe ㎡
  • P47771
  • ID Prones

Përshkrim

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI TEK QENDRA E BIZNESIT OLIMPIA

Ambienti disponon siperfaqe 23m2.

Ndodhet ne katin e dyte te godines , fasade xhami dhe i  pershtatshem per zyre  .

Cmimi i qerase 25.000 leke/Muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle