Shiten apartament 2+1 dhe 3+1 te Perfunduara tek Kompleksi ASL, Venuja

 • €172,000
Kompleksi Asl, Oxhaku, Xhamlliku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten apartament 2+1 dhe 3+1 te Perfunduara tek Kompleksi ASL, Venuja

Kompleksi Asl, Oxhaku, Xhamlliku, Tiranë
 • €172,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 114
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2024
 • Viti Ndërtimit
 • P47237
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 2+1 dhe 3+1 tek Kompleksi Asl Venuja

Apartamentet kane kate dhe siperfaqe te ndryshme duke filluar nga 114m2.

Cmimi 1500 euro per m2.

Apartamentet jane te perfundura, ne nje nder komplekset me ne ze te zones , me hapsira te gjelbra, parkimi dhe me te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani