Bulevardi i Ri, shitet super Apartament 2+1+2+ post parkimi + depo/ parkim extra.

 • €195,000
Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
Për Shitje

Bulevardi i Ri, shitet super Apartament 2+1+2+ post parkimi + depo/ parkim extra.

Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
 • €195,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 113
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P44705
 • ID Prones

Përshkrim

Bulevardi i Ri, shitet super Apartament 2+1+2+ post parkimi + depo/ parkim extra

Apartamenti ndodhen në një nga ndërtimet me punimet më cilesore në zonë, me prodhime të cilësisë së lartë me një eficense termike, reduktim i zhurmave, sistem ngrohje – ftohje etj.

📌 Fasadë e ventiluar me pllakë qeramike (25 vjet garanci).
📌 Cdo shkallë do të ketë 2 ashensorë të markës Schindler.
📌 Pallati do të jetë i paisur me 2 trasformator dhe 2 depo uji të mëdha.
📌 Sistem ngrohje e ftohje të instaluar nga firma brenda
cmimit të blerjes.
📌 Sisteme izolimi të brendshem të apartamentit tuaj për cfardolloj zhurme që mund të vijë nga apartamentet ngjitur.
📌 Miscelatoret inox dhe hidrosanitare të cilësisë së lartë.
📌 Dritare termike triplex dhe dyer të cilesisë së lartë.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 112.59 m2, siperfaqe neto 95.19 m2 dhe siperfaqe te perbashket 17.40 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi , dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 7 te nje objekti ne perfundim ndertimi.

Orientim fantastik Jug plot diell dhe me pamje nga Tirana.

Apartamenti disponon gjithashtu dhe nje post parkimi + nje depo me mundesi kthimi ne post extra (pra 2 poste parkimi ne total) ne katin -3.

Cmimi i shitjes 195.000 €

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest