Apartament 3+1 tek Rruga Mihal Grameno

 • €75,000
Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 3+1 tek Rruga Mihal Grameno

Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Tiranë
 • €75,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31291
 • ID Prones

Përshkrim

~Apartament i Oraganizuar kendshem ne 3+1 ne Rrugen Mihal Grameno .

~ Apartamenti ka 1 ambient te madh ndenje se bashku me ambientin e gatimit  . Ambienti i gatimit ka dhe dritare anash  . Apartamenti ka 3 dhoma gjumi , 1 tualet dhe nje ballkon tek dhoma e ciftit  .

~ Zona eshte nje nder zonat me te qera dhe te akseseshme te Tiranes ,  afer me te gjitha facilitetet , shkolla , dyqane , markete etj

~ Apartametni eshte i mirembajtur  dh e ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ekzistues  . Tarraca eshte e investuar nga pronari dhe gjithashtu nuk ka pompa apo  sende te tjera demtuese siper  .

~Per me shume informacion na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva