Shitet apartament 2+1+2 Kompleksi Univers City, prane QTU.

 • €111,000
QTU, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1+2 Kompleksi Univers City, prane QTU.

QTU, Tiranë
 • €111,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 119
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46705
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 Kompleksi Univers City, prane QTU.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 119.39 m2, siperfaqe neto 101.66 m2 dhe siperfaqe te perbashket 17.73 m2.

Organizohet ne dhome ndenje+ambient gatimi+ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 4 te objektit.

Cmimi i shitjes 111.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest