Shitet apartament 2+1+post parkimi me cmim klering Rezidenca Salillari, Kopshti Botanik.

 • €200,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1+post parkimi me cmim klering Rezidenca Salillari, Kopshti Botanik.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €200,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 116
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P46559
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+post parkimi me cmim klering Rezidenca Salillari, Kopshti Botanik.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 116.26 m2, siperfaqe neto 99.2 m2 dhe siperfaqe te perbashket 17.06 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 4 te objektit.

Cmimi i shitjes 1530 €/m2.

Apartamenti disponon dhe post parkimi ne vleren 22.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest