Super Apartament 2+1+2 per shitje rruga Elbasanit

  • €390,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje

Super Apartament 2+1+2 per shitje rruga Elbasanit

Rruga e Elbasanit, Tiranë
  • €390,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 188.4
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40304
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 2+1+2 tek rruga Elbasanit ne nje nga zonat me te mira dhe elitare te Tiranes, prane Ambasades Amerikane !

Apartamenti disponon siperfaqe Neto 188.4 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 banimi te nje pallati shume te mire administruar.

Organizohet ne nje sallon te madh ndenje me shume drite, 2 dhoma gjumi te medha, dy tualete, 1 garderobe dhe verande te madhe.

 

Cmimi i shitjes eshte 390.000 euro

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare