Shiten Apartamente 1+1 Rezidenca Platea, Fresk!

  • €67,000
Fresku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten Apartamente 1+1 Rezidenca Platea, Fresk!

Fresku, Tiranë
  • €67,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 68
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40072
  • ID Prones

Përshkrim

Shiten 2 Apartamente 1+1 ne Rezidencen Platea ne Fresk.

Residenca ndodhet mes ajrit te paster dhe hapsirave clodhese me gjelberim.

Apartamenti i pare disponon siperfaqe neto 63.63 m2, siperfaqe te perbashket 4.2 m2, siperfaqe totale 67,83 m2.

Apartamenti i dyte disponon siperfaqe neto 60,73 m2, siperfaqe te perbashket 4,2 m2, siperfaqe totale 64,93 m2.

Organizohen ne dhome ndenje+ kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tualet.

Ndodhen ne katin e 4, jo te fundit.

Cmimi i shitjes 1000€/m2.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare