Super apartament ne shitje ne rr.Elbasanit!

 • €300,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Super apartament ne shitje ne rr.Elbasanit!

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €300,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 420
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30802
 • ID Prones

Përshkrim

Ne nje nga zonat me te mira ne rr.Elbasanit prane Institutit te Higjenes shesim super apartament.

Apartamenti organizohet ne 4+1 me 2 tualete dhe ambient gatimi i vecuar me siperfaqe 220 m2 dhe verande me siperfaqe 200 m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit te nje pallati te mire administruar. Nje nga pikat me te forta qe apartamenti ka eshte veranda me pamje spektakolare.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj