AMBIENT ME QERA, MYSLYM SHYRI.

  • €1,500/muaj
Myslym Shyri, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT ME QERA, MYSLYM SHYRI.

Myslym Shyri, Tiranë
  • €1,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 100
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35020
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient biznesi tek rruga Myslym Shyri.

Ambienti ka siperfaqe totale 100 m2, 60 m2 te brendshme dhe 40 m2 verande.

Ndodhet ne katin 0 , buze rruges kryesore.

Ideal per tipologji te ndryshme biznesi, si psh, butik, farmaci, lokal, etj.

Cmimi eshte 1500 euro neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo