VILE NE SHITJE NE QERRET!

 • €550,000
Për Shitje

VILE NE SHITJE NE QERRET!

 • €550,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 6
 • Tualete
 • 644
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27867
 • ID Prones

Përshkrim

Vile ne shitje ne zonen e Qerretit ne kompleksin Ada.

Vila ka nje siperfaqe prej 644.4 siperfaqe trualli dhe 354.4 siperfaqe ndertimi.Eshte e organizuar ne 3 kate ndertim.

Kati i pare eshte i organizuar ne ambient ndenje/sallon, ambient gatimi dhe ngrenie, nje dhome gjumi dhe nje tualet.Ka dalje ne oborr i cili eshte i gjithi i rrethuar nga gjelberimi, pishine, ambient qendrimi, wc e jashtme.

Kati i dyte organizohet nga 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete ,holl qendrimi dhe verande.

Ndersa kati i 3 organizohet ne dhome familje, nje tualet si dhe verande.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest