Apartament ne Shitje 3+1 tek Komuna e Parisit !

 • €170,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament ne Shitje 3+1 tek Komuna e Parisit !

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €170,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 144.5
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30688
 • ID Prones

Përshkrim

~ Apartament me  organizim 3+1  me nje siperfaqe prej  144.5 m2

~Apartamenti  ka 2 tualete , 2 ballkone hapsira te bollshme dhe eshte i shtruar totalisht ne parket  .

~Ka nje organizim mjaft te kendshem dhe akses shume te mire mes dhomave . Ka nje ambient ndjenje te bollshem qe lejon te futet shume drite , gje qe e ben mjaft te kendshme si shtepi .

~Cmimi eshte prej vetem 170.000  Euro  .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva