APARTAMENT 2+1 ME QERA, TOUCH OF SUN.

 • €800
Sauk i Ri, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT 2+1 ME QERA, TOUCH OF SUN.

Sauk i Ri, Tiranë
 • €800

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P44617
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament ne rezidencen Touch of Sun.

Rezidenca Touch of sun eshte nje nga me luksozet ne qytet, me pishine, palester, kopshte te gjelberuara, njesi sherbimi.

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe verande.

Ne cmim perfshihet dhe nje depo dhe garazhd.

Cmimi eshte 800 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo