APARTAMENT 1+1 PAZARI I RI

 • €65,000
Pazari i Ri, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 PAZARI I RI

Pazari i Ri, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €65,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 54
 • Sipërfaqe ㎡
 • P24292
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne rrugen qemal stafa ne zonen e pazarit te ri .

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 54 m2 dhe organizohet ne dhome ndenje /kuzhine ,nje dhome gjumi ,nje tualet dhe ballkon .

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues 6 katesh .Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per me teper informacione mund te na kontaktoni .

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj