SUPER DUPLEX NE SHITJE TEK RRUGA E BARRIKADAVE

 • €260,000
Qendër, Tiranë
Tërhequr

SUPER DUPLEX NE SHITJE TEK RRUGA E BARRIKADAVE

Qendër, Tiranë
 • €260,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 230
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39892
 • ID Prones

Përshkrim

Super duplex ne shitje tek Rruga e Barrikadave, shume prane Qendres.

Duplexi eshte i organizuar ne ambjent gatimi, dy ambjente ndenje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe verande.

Me siperfaqe bruto 180 m2 dhe siperfaqe neto 172 m2 dhe Verande e cila ka nje siperfaqe 50 m2.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar.

Na kontaktoni per nje vizite ne prone

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle