Jepet apartament 1+1+Post Parkimi me qera tek Rezidenca QUARTUM

 • €450
Don Bosko, Ish Stacioni i Trenit, Zogu i Zi, Tiranë
Tërhequr

Jepet apartament 1+1+Post Parkimi me qera tek Rezidenca QUARTUM

Don Bosko, Ish Stacioni i Trenit, Zogu i Zi, Tiranë
 • €450

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 65 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37343
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 1+1+Post Parkimi me qera tek Rezidenca QUARTUM, prane Hipotekes.
Apartamenti ka siperfaqe 65 m2, ndodhet ne katin e 3.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon, korridor.
Apartamenti jepet i mobiluar, dhe ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.
Cmimi eshte 450 Euromuaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva