Shesim apartament 2+1 Kompleksi Darling L ne Ali Dem!

  • €97,000
Ali Demi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shesim apartament 2+1 Kompleksi Darling L ne Ali Dem!

Ali Demi, Tiranë
  • €97,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 121
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36029
  • ID Prones

Përshkrim

Ne zonen e Ali Demit ne kompleksin e ri ne ndertim  shesim apartament 2+1 me cmim kleringu !

Apartamenti ka siperfaqe totale 121 m2 nga te cilat 103 m2 jane siperfaqja neto e apartamentit dhe 18 m2 jane siperfaqe verande.

Vjen me super cmim 800 E/m2 dhe ndodhet ne katin e 5 .

Per informacione te tjera mos hezitoni te kontaktoni!

Property Invest

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle