VILE SHITJE /QIRA PRANE STACIONIT TE TRENIT KASHAR

 • €250,000
 • €600/muaj
Autostrada Tiranë-Durrës, Kashar, Vorë, Tiranë
Për Qira Për Shitje

VILE SHITJE /QIRA PRANE STACIONIT TE TRENIT KASHAR

Autostrada Tiranë-Durrës, Kashar, Vorë, Tiranë
 • €250,000
 • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Tualete
 • 500
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P24093
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet ose jepet me qira vile 3 kateshe.

E pershtatshme per çdo lloj biznesi(Mundesi per qera 600 Euro/muaj).

Vila ka nje siperfaqe prej 500 M2 dhe ne katin e pare ka garazh me nje sip.90m².

Eshte e paisur me dokumenta te rregullta  si edhe leje ndertimi.

Per me shume informacione mund te na kontaktoni .

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj