PENTHOUSE NE REZIDENCE PRANE TEG

 • €1,800/muaj
Tiranë
Për Qira Tërhequr

PENTHOUSE NE REZIDENCE PRANE TEG

Tiranë
 • €1,800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 180
 • Sipërfaqe ㎡
 • P24180
 • ID Prones

Përshkrim

Penthouse me Qira ne nje Rezidence prane TEG. Penthouse ndodhet ne katin e fundit te pallatit kater katesh brenda rezidences.

Ka nje siperfaqe prej 180 m2 +100 m2 verande dhe organizohet ne tre dhoma gjumi, nje ambjent i perbashket ndenje dhe gatimi, nje dhome garderobe, lavanteri, dy tualete, 3 ballkone, dy veranda te medha ne njeren prej te cilave ka dhe nje ambient te vecante i perdorshem per studio palester etj.

Investimi brenda ambjenteve eshte bere ne stilin modern. Kondicionimi eshte qendror me chiller. Oxhaku funksional dhe i stilit modern dhe panoramik, ne ambjentin e perbashket, i shton veçantine dhe bukurine ketij ambjenti.

Kompleksi ne te cilen ndodhet Penthouse eshte i ndertuar ne vitet e fundit, mundeson siguri dhe menaxhim shume te mire si dhe vendparkim .

Per me teper informacione mund te na kontaktoni

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj