APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

 • €1
21 Dhjetori, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €1

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 138
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46067
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 2+1+2, prane 21 Dhjetorit tek Joena.

Apartamenti ka siperfaqe 139 dhe ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Tarrace 100m2 ne perdorim.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo