Shitet ambient biznesi prane Kopshtit Zoologjik.

  • €756,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje

Shitet ambient biznesi prane Kopshtit Zoologjik.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
  • €756,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 420
  • Sipërfaqe ㎡
  • P47016
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet ambient biznesi prane Pavarotit, Kopshti Zoologjik.

Ambienti disponon siperfaqe 420 m2.

Ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te favorshme per biznese te ndryshme.

Aktualisht ambienti eshte i dhene me qera 1600 €/muaj.

Cmimi i shitjes 1800 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest