APARTAMENT NE SHITJE 2+1+2 TEK KODRA E DIELLIT

 • €215,000
Kodra e Diellit, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT NE SHITJE 2+1+2 TEK KODRA E DIELLIT

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €215,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 114
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40136
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament ne shitje 2+1+2 tek Zgjerimi i Kodres se Diellit, zone mjaft e kerkuar dhe e qete!

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe ambjent gatimi, hapsire mjaft e bollshme, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njeri nga tualetet ndodhet tek dhoma matrimoniale dhe dy ballkone ku ambjenti i ndenjes dhe dhoma matrimoniale kane dalje ne ballkon + nje depo.

 • Siperfaqe neto: 114 m2
 • Kati i 1-re.
 • Orientim Jug

Cmimi i shitjes eshte 215,000 €

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko