SUPER BAR-RESTORANT ME QERA, ISH-BLLOKU.

  • €10,000/muaj
Ish Blloku, Libri Universitar, Tiranë
Për Qira Tërhequr

SUPER BAR-RESTORANT ME QERA, ISH-BLLOKU.

Ish Blloku, Libri Universitar, Tiranë
  • €10,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Tualete
  • 380
  • Sipërfaqe ㎡
  • P32875
  • ID Prones

Përshkrim

Ne zemer te Bllokut, japim ambient me qera i pershtatshem per bar, restorant dhe lounge.

Ambienti ka siperfaqe 380 m2.

Parkim i garantuar.

Super verande e mbuluar totalisht.

Cmimi eshte 10000 euro ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo