VILE NE SHITJE, PRANE TEG.

 • €600,000
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Shitje

VILE NE SHITJE, PRANE TEG.

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
 • €600,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete
 • 400
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • 2008
 • Viti Ndërtimit
 • 650
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41740
 • ID Prones

Përshkrim

Vile ne shitje, tek rruga e Elbasanit , prane Mai Tai.

Vila eshte e organizuar ne 3 kate dhe nje kat -1.

Siperfaqe ndertimi 395m2 dhe trualli 600m2.

Kati i pare organizohet ne korridor shperndares, dy dhoma ndenje, kuzhine dhe tualet,
Kati i dyte ne korridor, 3 dhoma gjumi, ku njera prej tyre eshte dhome matrimoniale, me garderobe dhe tualet,
Kati i trete ne korridor, 2 dhoma gjumi, tualet, verande dhe dhome teknike.
Ne katin -1, eshte garazhdi per 2 makina, depo, ambient per palester.

E mobiluar ne menyre bashkekohore, sistem ngrohje/ftohje chiller, e rrethuar me gjelberim, mundesi per te bere pishine.

Cmimi eshte 600000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo