Shitet Vile Luksoze ne Rezidencen Secret Garden,prane Teg!

  • €500,000
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Vile Luksoze ne Rezidencen Secret Garden,prane Teg!

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
  • €500,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 347
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39160
  • ID Prones

Përshkrim

Ne Rezidencen Secret Garden shitet vile luksoze me cmim kleringu.

Rezidenca ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara elitare te Tiranes, me te gjitha fasilitetet per nje jetese te sigurte dhe te shendetshme.

Vila disponon siperfaqe ndertimi 347 m2 dhe siperfaqe trualli 414 m2.

Organizohet ne 3 kate me 3 dhoma gjumi.

Vila aktualisht eshte ne faze ndertimi.

Cmimi ulet nga 550.000€ ne 500.000€

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare