Shitet Apartament 2+1 Kompleksi Aura, Laprake!

  • €94,000
Laprakë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1 Kompleksi Aura, Laprake!

Laprakë, Tiranë
  • €94,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 86.6
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40327
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 Kompleksi Aura ne rrugen Dritan Hoxha, Laprake.

Apartamenti disponon siperfaqe neto 72.8 m2, siperfaqe te perbashket 13.8 m2 dhe siperfaqe tolate 86.6 m2.

Ndodhet ne katin e 5, me orientim nga perendimi.

Organizohet ne dhome ndenje + dy dhoma gjumi + ballkon + tualet.

Cmimi i shitjes 94.000 €.

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare